fbpx

"Надра України" вибрала інвестора для нафтогазового родовища на Франківщині

Суспільство 10:46, 19.12, 2014

Переможцем конкурсу із залучення інвестицій стала група юридичних осіб: компанії "Західбудкапітал" і "Бізнес-Вектор ДК".

focus.ua

Національна акціонерна компанія "Надра України" за результатами конкурсу вибрала інвестора для розробки нафтогазового родовища, розташованого на Вільхівській площі (Івано-Франківська обл.), йдеться в повідомленні компанії, пише УНІАН.

"Переможцем конкурсу із залучення інвестицій стала група юридичних осіб: компанії "Західбудкапітал" і "Бізнес-Вектор ДК", – повідомляють у держкомпанії.

Згідно з повідомленням, відкритий конкурс із залучення інвестицій у зазначену площу відбувся 4 грудня в приміщенні "Надра України".

Спецдозволом на користування надрами по Вільхівській площі володіє дочірнє підприємство держкомпанії – "Західукргеологія".

Як повідомлялося, "Надра України" провела відкритий конкурс із залучення інвестицій в розробку родовищ корисних копалин, спецдозволи на користування якими мають її дочірні підприємства. На конкурс було винесено 16 нафтогазових і титанових родовищ, однак заявки надійшли лише на 4 нафтогазові площі.

Компанія розраховує на зростання видобутку вуглеводнів в Україні за рахунок залучення інвесторів у спільні проекти геологорозвідки і кредитів під державні гарантії.

Довідка: Національна акціонерна компанія "Надра України" створена відповідно до указу президента України від 14 червня 2000 року "Про заходи щодо підвищення ефективності управління підприємствами в галузі геології" з метою поліпшення забезпечення потреб України в корисних копалинах, збереження і нарощування потенціалу геологічних підприємств.

До складу компанії входять 13 геологорозвідувальних і спеціалізованих підприємств.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: