fbpx

Надвірнянські енергетики допомагають дітям

Суспільство 14:00, 07.08, 2015

Триває соціально орієнтована акція від ПАТ "Прикарпаттяобленерго" "Естафета добрих справ" – акція, покликана нести любов та тепло тим, хто його найбільше потребує. Цього місяця до марафону добра долучилися працівники філії "Надвірнянський РЕМ".

Енергетики “Надвірнянського РЕМ” з початку серпня встигли допомогли Битківській загальноосвітній школі, яка потребувала впорядкування щитової.

Також працівники Надвірнянської філії власними силами провели ремонт повітряних вводів та заміну трьох електролічильників у загальноосвітній школі села Молодків, що значно покращить якість електропостачання.

Окрім цього, надвірнянські енергетики вирішили допомогти Надвірнянському будинку дитини. Навчально-виховний заклад, якому вже більше 30 років, мав ряд побутових проблем, зокрема, у будинку пройшов термін заміни приладів обліку електроенергії та потрібне було встановлення нових бордюрів для упорядкування території. Тож працівники “Надвірнянського РЕМ” зібрали необхідні кошти та встановили нові трифазні електролічильники. До того ж енергетики зібрали 4800 грн, які витратили на заміну 100 бордюрів на території дитячого будинку.

“Надвірнянський будинок дитини – це саме той заклад, якому перш за все необхідна наша допомога,  пояснив директор філії ПАТ “Надвірнянський РЕМ” Дмитро Буняк,  адже тут живуть діти, яким бракує батьківського тепла та опіки. Хочеться, щоб вихованці дому малютки зростали щасливими. А щоб їхні ігри були веселими, наші працівники планують до кінця цього місяця відремонтувати дитячий майданчик. За роки експлуатації дерев’яні будиночки, машинки та пісочниця зіпсувались. Тож ми власноручно замінимо прогнилі дошки на нові”.

Загалом у серпневій “Естафеті добрих справ” беруть участь дві філії ПАТ “Прикарпаттяобленерго” – Надвірнянський та Калуський РЕМи. Нагадаємо, калуські енергетики передали три пари тактичних окулярів бійцям на Схід та допомогли дітям, що проходять реабілітацію після перебування у дитячих будинках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: