fbpx

Надвірнянських учнів навчали, як діяти у випадку замінування школи

Суспільство 18:07, 21.05, 2015

За легендою, у приміщенні школи виявлено підозрілий пристрій. Як поводитися у такій небезпечній ситуації, педагогам і школярам розповіли правоохоронці.

Сьогодні у Надвірнянській загальноосвітній школі №3 відпрацьовано порядок дій під час евакуації дітей із навчальних закладів у разі повідомлення про замінування або виявлення підозрілого пристрою, передає КУРС з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області та спеціалісти-вибухотехніки Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області провели заняття з учнями щодо правильної поведінки в умовах небезпеки. Навчання проводили і представники інших силових структур, медики та працівники інших відомств.

"Головним у цих навчаннях є евакуація. А у ході практичних навчань можна удосконалити алгоритм дій у небезпечній ситуації. Дітей навчали, що в таких ситуаціях треба швидко, організовано та без паніки покинути приміщення навчального закладу та чекати приїзду правоохоронців. Також школярам наголосили, що знахідку не можна чіпати. Безпосередню роботу зі знешкодження вибухівки проводять виключно спеціалісти. Нехтування рекомендацій та порад правоохоронців може призвести до летальних наслідків", – зазначила начальник КМСД УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Алла Лемчак.

Під час навчання наголосили, що у разі виявлення підозрілих предметів потрібно негайно повідомити усі відповідні служби. Водночас розпочалася планова евакуація учнів та вчителів. Після повної евакуації міліціонери взяли будівлю під охорону. А далі почали працювати спеціалісти НДЕКЦ при УМВС в області.

Під час тренувань всі учасники покидали приміщення навчального закладу, чітко виконували вказівки дорослих. А по завершенні плану евакуації та навчань експерт-вибухотехнік ознайомив дітей із макетами вибухових пристроїв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: