fbpx

Надвірнянський районний суд засудив маму молодого, яка на весіллі побила невістку до втрати свідомості

Суспільство 12:17, 12.01, 2015

Наприкінці минулого року Надвірнянський районний суд розглянув кримінальне провадження щодо жінки-пенсіонерки, яка побила свою невістку до втрати свідомості на весіллі.

19 жовтня 2013 року у Надвірній на весіллі розпочалась бійка між молодою і матір'ю нареченого. Жінки не змогли домовитись щодо розподілу грошей та подарунків молодятам, інформує Надвірнянська правда.

Конфлікт розпочався у підсобці, де члени однієї з родин намагалися забрати подарунки. 

Через деякий час наречена вийшла надвір і її почала бити свекруха по голові, по грудній клітці, по ногах кулаками. Під час побиття молода втратила свідомість, від нанесених ударів в неї пішла кров з носа. Пізніше приїхала швидка медична допомога і її без свідомості відвезли у лікарню.
Обвинувачена свою вину не визнала і заявила, що потерпіла, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, неодноразово падала, внаслідок чого і отримала травми.

Суд визнав винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України уже колишню свекруху потерпілої та призначив їй покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн, також суд частково задовольнив цивільний позов потерпілої – стягнув 2178,70 грн завданої шкоди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: