fbpx

НАК "Нафтогаз України" передумав залишати Прикарпаття без газу

Суспільство 12:12, 21.11, 2018

Вчора близько 16:00 год. всі оператори газорозподільних мереж в Україні, в тому числі і ПАТ "Івано-Франківськгаз", отримали від дочірньої компанії НАКу – АТ "Укртрансгаз" – листа, в якому було сказано, що номінації для теплопостачальних компаній на третю декаду листопада 2018 року вважати недійсними. Це означало, що газорозподільні компанії мають надіслати усім тепловикам попередження про припинення ними споживання газу.

Загалом без газу мали залишитися близько 1200 теплопостачальних компаній України, в тому числі 11 підприємств та 2 ОСББ Прикарпаття, які подають тепло понад 200 тис. споживачам, а також соціальним закладам (школам, дитячим садкам та лікарням) Івано-Франківщини.

"Лист з переліком усіх теплоенергетичних компаній області про непідтвердження їм номінацій на газ наша компанія отримує вперше. Офіційне повідомлення від Укртрансгазу було надіслано нам без жодних пояснень: чому в розпал опалювального сезону всі тепловики залишилися без номінацій", – каже комерційний директор ПАТ "Івано-Франківськгаз" Віктор Кедик.

Після розголосу в соцмережах та ЗМІ про ситуацію, яка склалася, НАК "Нафтогаз" змінив своє рішення та після 21 год. 20 листопада підтвердив усім теплопостачальним компаніям Прикарпаття обсяги газу на третю декаду листопада 2018 року.

Нагадуємо, Нафтогаз призначений єдиним постачальником газу для ТКЕ за спецціною. Саме він вирішує, кому виділяти з теплопостачальних компаній номінації, а кому ні.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: