fbpx

Напередодні 21 квітня: франківські ветерани АТО заявили про свою позицію

Суспільство 13:43, 19.04, 2019

Звернення франківських ветеранів теперішньої російсько-української війни оприлюднили у мережі на сторінці Міської асоціації учасників АТО.

“Ми вирішили заявити про свою чітку позицію”, – повідомили вчора ветерани, які перед першим туром президентських виборів оголошували про свою аполітичність.

ГС Івано-Франківська міська Асоціація учасників АТО завжди стояла на фундаментальних принципах державності, законності та справедливості. Ми не були осторонь важливих процесів у країні під час майдану та війни на Сході. Зараз настав час непростого вибору, вважають вони.

“Попри дискусії, претензії та десятки запитань, ми правлінням прийняли свідоме рішення – підтримати сильного Верховного головнокомандуючого, який зможе зберегти цілісність та незалежність України!

Ми робимо ставку на вмілого дипломата, який зможе об’єднати світове товариство проти агресора, який в змозі консолідувати зусилля європейських партнерів за для підтримки нашої держави.

Ми прагнемо продовження зміцнення обороноздатного комплексу держави, яка п’ятий рік у стані гібридної війни! Ми бачимо в якому напрямку рухається держава, ми разом з вами відроджуємо культуру, мову, релігійну незалежність, кожен з нас відчуває себе в абсолютній безпеці, коли за спиною одна з найкращих армій світу, сформована за останні роки.

Ми маємо чимало питань, та ще більше претензій, але ми не готові через внутрішні чвари та безпідставні ілюзії втрачати країну, згортати всі попередні досягнення і віддати на поталу державу ворогам!” – йдеться у зверненні.

Поважаємо вибір кожного з Вас, додають ветерани.

І застерігають, що єдине, чого не можна зараз робити – це бути байдужим та вдавати, що нічого не відбувається і перекладати власну відповідальність на когось іншого, сподіваючись, що мир і достаток дасться у подарунок.

“Наш святий обов’язок перед наступним поколінням зберегти національну Гідність, мову, віру, гордість за свою державу. Ми вже багато чого втратили, пережили біль та страждання, ми не можемо собі дозволити зійти з обраного шляху, ми не можемо це все пробачити ворогу і не будемо ставати ні перед ким на коліна!” – зазначають ветерани.

Ми звертаємось до Вашої свідомості – збережіть Україну!” – так завершили своє звернення учасники АТО. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: