fbpx

Наприкінці вересня у Франківську відбудеться фольклорний фестиваль "Родослав"

Культура 08:14, 15.09, 2016

Понад 500 учасників із 15 областей України та з-за закордону візьмуть участь у Міжнародному фольклорному фестивалі етнографічних регіонів України "Родослав", що проходитиме в Івано-Франківську 24-25 вересня року.

Про це йшлося на нараді у начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Володимира Федорака, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Аматорські фольклорно-етнографічні колективи України з Вінницької, Рівненської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Одеської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Луганської областей, м. Харків, м. Запоріжжя, і, звичайно, Івано-Франківщини стануть гостями та учасниками цьогорічного "Родославу".

За словами Володимира Федорака, цьогорічний фестиваль – це представлення унікальної автентичної народної культури різних етногруп і областей України задля збереження духовної спадщини. Вона буде  представлена у різних жанрах: народне мистецтво, танці, малярство, народні промисли.

Свою творчість у межах "Родославу" продемонструють майстри ужитково-прикладного мистецтва. Виставки їхніх робіт будуть розгорнуті на центральних вулицях обласного центру. Це – вишивки і кераміка, вироби з дерева і шкіри, прикраси і сувеніри. 

На нараді також обговорювали питання підготовки цього заходу, зустрічі учасників фестивалю, їх проживання, харчування, медичного обслуговування, забезпечення транспортом та індивідуальними екскурсійними програмами.

Гості матимуть можливість побувати у різних регіонах нашої області, ознайомитись із творчими колективами, обмінятися досвідом.

Додамо, що фестиваль "Родослав" відновлений на Прикарпатті у 2009 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: