fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Нардеп Ніна Южаніна розповіла франківським бізнесменам про новий законопроект, який дозволить вивести бізнес з тіні

Нардеп Ніна Южаніна розповіла франківським бізнесменам про новий законопроект, який дозволить вивести бізнес з тіні

Політика 18:09, 09.11, 2015

Сьогодні в Івано-Франківську народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна зустрілась із бізнесменами Прикарпаття.

Нардеп розповіла про новий законопроект, який зареєстрований 26 жовтня у Верховній Раді. За її словами, він допоможе вивести зарплати з тіні. Завдяки цьому будуть наповнюватись місцеві бюджети.

"Спілкуючись з бізнесом, я зрозуміла, наскільки необхідно почути думку бізнесу з регіонів, щоб надати можливість кожній території розвиватися,  зазначила на початку зустрічі Ніна Южаніна. – Ми сьогодні намагалися презентувати законопроект №3357 щодо податкової лібералізації, який стосується всіх бізнесменів та націлений на стабілізацію економіки через належну податкову політику".

Депутатський законопроект № 3357 передбачає зниження податкового навантаження на бізнес, модернізацію фіскальної служби, зменшення податку на доходи фізичних осіб до 10%, скасування податку при оформленні спадщини, пише Фіртка.

За словами Ніни Южаніної, на сьогоднішній день 70% економіки знаходиться в тіні, а без цієї реформи українська економіка взагалі потрапить у безвихідь.

Відтак законопроект пропонує знизити ставки основних податків: ПДВ з 20% до 15%, а податок на прибуток – з 18% до 15%.

Якщо ж підприємство вкладає гроші в подальший розвиток і не має наміру виплачувати дивіденди, то податок на прибуток і зовсім пропонується не стягувати.

Навантаження на заробітну плату теж пропонують знизити.

Як і Мінфін, Ніна Южаніна пропонує обмежити оборот компаній, які працюють на єдиному податку, правда, не до двох, а до 5 млн грн на рік. При цьому деякі схеми мінімізації оподаткування планується припинити.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: