fbpx

Нардеп Віктор Шевченко просить звертатися до нього через офіційну сторінку у Facebook

Політика 16:38, 16.01, 2017

Команда народного депутата Віктора Шевченка створила офіційну сторінку у Facebook для звернень виборців та представників ЗМІ.

"Кожного дня на мою приватну сторінку в Facebook приходить багато повідомлень різноманітного змісту. Здебільшого це пропозиції щодо законотворчих ініціатив, запити від представників ЗМІ прокоментувати ту чи іншу новину та просто різноманітні прохання про допомогу від звичайних людей, не тільки моїх виборців. Намагаюся особисто реагувати на них, проте, на жаль, вже не маю фізичної змоги приділити достатньої уваги кожному повідомленню. Тому з метою покращення комунікації та збільшення ефективності моєї роботи як депутата Верховної Ради України разом з моєю командою ми створили офіційну сторінку https://www.facebook.com/vshevchenko.org/, яка буде модеруватись та наповнюватись моєю прес-службою", – написав Віктор Шевченко.

Він додав, що його приватна сторінка у соцмережі залишається "жити".

"Вона і надалі буде вестися особисто мною і залишатиметься "живою", але стосуватиметься, як і раніше, не лише депутатської діяльності, а й якихось особистих, місцями й емоційних оцінок, рефлексій, планів, думок…
Офіційну ж сторінку бачу як ще один канал стабільної та системної комунікації між народним депутатом та громадою. Прохання ваші звернення та пропозиції адресувати на офіційну сторінку. Впевнений, що жодне ваше звернення та пропозиція системно не залишиться поза увагою", – переконує нардеп.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: