fbpx

Нардеп вимагає не допустити відключення електрики у військовому містечку в Делятині

Суспільство 18:50, 15.06, 2015

Член ради партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев'янко вимагає не допустити припинення електропостачання у військовому містечку в селищі Делятин Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Про це він заявив у своїх депутатських зверненнях до міністра оборони, начальника Івано-Франківської КЕЧ та голови правління ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

Дерев'янко повідомляє, що до нього звернулися жителі військового містечка селища Делятин з проблемою можливого відключення ПАТ "Прикарпаттяобленерго" постачання електроенергії для населення.

За інформацією депутата, заявники стверджують, що заборгованість за користування електричною енергією є не лише у жителів військового містечка, а й у Міністерства оборони України.

"У разі вимкнення електропостачання військове містечко залишиться без усіх засобів для існування. Насамперед без центрального водопостачання, оскільки насосна станція у військовому містечку, яка надає питну воду, працює за допомогою електропостачання, без побутової каналізації, магазинів, телефонного зв'язку, банківської системи", – заявив Дерев'янко.

Він додав, що зазначена ситуація призведе до порушення санітарно-епідеміологічних норм та паралізує життя населення.

"Військова частина в селищі Делятин є стратегічним об'єктом. Залишити його без електропостачання в період проведення АТО на сході України  це порушення норм чинного законодавства",  підкреслив нардеп.

Дерев'янко просить вжити дієвих заходів для вирішення питання щодо заборгованості оплати за електропостачання у військовому містечку в селищі Делятин та не допустити застосування енергетиками крайніх заходів – припинення електропостачання у цьому населеному пункті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: