fbpx

Нардеп вимагає негайно розпочати ремонт доріг у Ворохті та Яблуниці

Суспільство 10:44, 16.09, 2015

Народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко вимагає якнайшвидше відремонтувати дороги у Ворохті та Яблуниці Яремчанської міської ради.

З відповідним запитом народний депутат звернувся до начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василя Буджака.
 
Дорога у Ворохті – тендер виграли, роботи не почали. 
 
Ще 17 серпня стало відомо, що переможцем тендеру на проведення поточного ремонту автомобільної дороги Р-24 Татарів  Кам’янець-Подільський, яка проходить через селище Ворохта, стало ТОВ "Шляхбуд-ЛІМ". Однак активісти "ВОЛІ", які інспектують ремонт доріг на Прикарпатті, виявили, що ремонтні роботи у Ворохті не розпочалися досі. 
 
Депутат називає саботажем те, що роботи і досі не розпочаті. 
"Якщо роботи не розпочати найближчим часом, допоки дозволяють погодні умови, встановлені технічними правилами, то ця дорога у цьому році відремонтована не буде і кошти не будуть освоєні", – заявляє Юрій Дерев’янко.
За вигранам тендером та ж фірма "Шляхбуд-ЛІМ" розпочала вже роботи на дорозі від Ворохти до Верховини. Володимир Губарчук разом із активістами "ВОЛІ" виїхав на інспектування цієї ділянки дороги. Активісти "ВОЛІ" зафіксували факт неналежного проведення ремонту.
 
Дорога від Ворохти до Яблуниці  капітальний ремонт наступного року, ямковий  цього.
 
В Уряді запевняють, що гроші на дорогу Львів – Рахів, яка, в тому числі, проходить і через ділянку Ворохта – Яблуниця, передбачені з міжнародних кредитних коштів, а її ремонт планують вже у 2016 році. 
 
Проте Юрій Дерев’янко у своєму депутатському зверненні вимагає цього року щонайменше провести якісний ямковий ремонт дороги від Ворохти до Яблуниці. 
"На ямковий ремонт доріг на Івано-Франківську область виділено аж 80 мільйонів гривень на 2015 рік. Ми вимагаємо, щоб саме з цих коштів терміново був проведений поточний ямковий ремонт дороги Ворохта – Яблуниця. Це має надзвичайно важливе значення для туристичного сезону та для комфорту мешканців",  каже Андрій Марійчин, член партії "ВОЛЯ", який ініціював звернення народного депутата з питання дороги в Яблуниці. 
Нагадаємо, активісти "ВОЛІ" продовжують інспектувати дороги на Прикарпатті, на які передбачено фінансування з Фонду регіонального розвитку. Теж здійснюють громадський контроль на дорогах, на ремонт яких народним депутатам від Прикарпаття вдалося домогтися 625 млн гривень.
 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: