fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Народний депутат Микола Томенко підтримує кандидатуру Олександра Шевченка на посаду міського голови Івано-Франківська

Народний депутат Микола Томенко підтримує кандидатуру Олександра Шевченка на посаду міського голови Івано-Франківська

Політика 18:37, 15.09, 2015

Відомий український політик Микола Томенко заявив про підтримку Олександра Шевченка на виборах міського голови Івано-Франківська.

Фіртка поцікавилась у Миколи Томенка його ставленням до того, що Олександр Шевченко балотується на міського голову Івано-Франківська.

За словами Томенка, якщо абстраговано порівняти сусідство Франківська, то все-таки Львів зробив крок вперед, і він стає незалежним, більше заробляє, має свої проекти.

"Не треба їздити в Уряд і щось просити, Львів як самодостатній український центр піднявся. Проте я думаю, що Івано-Франківськ набагато сильніший в тому сенсі, що це координаційний центр, адже багато цікавих місць є в регіонах області. Я думаю, що правильно було б, щоб успіх "Буковелю" поєднати та використати для того, щоб це було й успіхом Івано-Франківська. Тому що і Тернопіль, і Івано-Франківськ за останній період свій розвиток загальмували", – констатує Томенко.

Відтак, народний депутат вважає, що Івано-Франківську необхідний ефективний управлінець, щоб стратегічно розвивати місто.

"Тому я всіляко підтримую Олександра Шевченка, тим більше, що я несу і моральну відповідальність як за депутата від Івано-Франківська і спільно з ним працюємо в парламенті. Думаю, що більшість тих проектів, які він ставить, зреалізувати з позиції міського голови є більш правильно, ніж з позиції депутата Верховної Ради. Оскільки все одно зараз мова йде про децентралізацію влади, і це виглядає так, що головний тренд – "ми це децентралізуємо, а ви приймайте рішення". І саме тому на місцевому рівні мають бути сильні лідери. Бо попередня система місцевих керівників була така: поїхали в Київ, вибили кошти – і все. Зараз буде по-іншому, бо це світоглядна доктрина. Зараз мусять бути самостійні люди, бо вони повинні приймати рішення, а не чекати їх з Києва. І тому я підтримую кандидатуру Олександра Шевченка і буду всіляко йому допомагати",  розповів Микола Томенко.

                                                      На правах реклами                                                                                

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: