fbpx

Народний депутат Олександр Шевченко висловився з приводу обшуку в помешканні "свободівця" Олександра Сича

Суспільство 23:33, 12.10, 2015

На своїй сторінці в Фейсбуці народний депутат України Олександр Шевченко висловився з приводу обшуку в помешканні екс-віце-прем'єр-міністра України "свободівця" Олександра Сича.

"Події останніх днів змушують реагувати", – написав Олександр Шевченко у Фейсбук.

"Диктатури по своєму полюбляють символізм. Нині, коли Галичина готується на Покрову шанувати героїв Визвольних змагань, владний Київ засилає до нас специфічних гостей – групи силовиків, які о сьомій ранку вдираються до осель і починають обшуки.

Не встигли іванофранківці оговтатись від брутальних обшуків у письменника Богдана Томенчука (в котрого, до речі, нічого злочинного не знайшли!), як "ранкові гості" завітали до колишнього віце-прем’єра Олександра Сича. Влада цинічно демонструє нам, що для неї немає нічого недозволеного, що кожний з нас, незалежно від заслуг та громадського авторитету, будь-якої миті може стати черговим об’єктом насильства з боку держави як "силового монополіста".

Влада зухвало показує нам свою силу. Чомусь влада демонструє не силу, а безсилля на міжнародних зустрічах, де офіційний Київ крок за кроком здає національні інтереси на догоду Путіну, закордонним "співчувальникам" та провладному бізнесові, що й далі на очах українців і всього світу колаборує з окупантами.

Мусимо уважно слідкувати за цими тенденціями. Вони ведуть нас до деспотичного всевладдя чиновників, що спираються не на громадянську згоду й не на довіру суспільства, а лише на силу та підтримку своїх іноземних патронів, в яких свої інтереси, які не завжди збігаються з українськими.

Являючись політичним та ідеологічним опонентом Олександра Сича та його політичної сили, все ж виражаю йому підтримку через незрозумілі, цинічні і брутальні дії силовиків.

Сподіваюся, що "епопея" обшуків та арештів патріотів, бійців АТО, громадських активістів по всій Україні буде припинена і, нарешті, ми почуємо про затримання вбивць Героїв Небесної Сотні, розкрадачів бюджетних коштів часів Януковича, корупціонерів минулої та чинної влади", – сказав Шевченко.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: