fbpx

"Народний контроль" викриває недобросовісних комунальників

Суспільство 14:41, 15.09, 2015

Івано-франківське КП "Єдиний розрахунковий центр" не реагує на скарги мешканців. Натомість комунальники тиснуть на громадських активістів, які, власне, викривають зловживання ЄРЦ. Підприємство розірвало співпрацю з добросовісним підрядником лише тому, що фірма належить активістові "Народного контролю" Геннадію Чудаку.

Народний активіст від минулорічної співпраці із комунальниками не відхрещується. Пояснює: його підприємство свою роботу зі встановлення вікон виконало на совість. Та через громадську позицію активіста ЄРЦ припинив співпрацю із його фірмою.

"Я зіткнувся із тиском на власний бізнес. У 2014 році підприємство заплатило 525 тис. гривень податків до бюджету. Це підприємство, яке працює на загальній системі оподаткування, сплачує усі податки і виплачує офіційну заробітну плату працівникам. Але нам відмовили у виконанні робіт із політичних мотивів", –  розповідає голова "Громадського руху "Народний контроль" в Івано-Франківську Геннадій Чудак.

Відтак "Народний контроль" демонструє франківчанам, як ЄРЦ тепер на них економить. За їхньою логікою, краще переплатити за неякісні вікна, ніж мати справу з громадськими активістами. Єдина біда – на вікна витратили бюджетні, тобто народні гроші.

Чи відповість ЄРЦ за такі оборудки, "Народний контроль" з’ясовував особисто у міського голови Івано-Франківська.

"Я дам доручення нагляду УКБ перевірити ситуацію. Якщо маємо шахрайство, то це треба вивести на чисту воду", ­– заявив мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

"Народний контроль" слідкуватиме за роботою УКБ. Ми перевіримо кожен будинок в Івано-Франківську, щоб людські гроші не осідали в кишенях чиновників", – запевнив голова "Громадського руху "Народний контроль" в Івано-Франківську Геннадій Чудак.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: