fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Нас мають почути! Починаємо з тиску на місцеві ради", – Дерев'янко на зустрічі з автомобілістами. ФОТО, ВІДЕО

"Нас мають почути! Починаємо з тиску на місцеві ради", – Дерев'янко на зустрічі з автомобілістами. ФОТО, ВІДЕО

Політика 13:23, 11.02, 2019

Вимагати підтримки законопроектів 9518 та 9519 щодо розмитнення авто за 10% місцевими радами по всій країні, де ближчими тижнями відбудуться сесії та проводити там акції. Це та інші можливості тиску на владу для прийняття законопроектів обговорив кандидат у Президенти України, нардеп Юрій Дерев‘янко на зустрічі з автомобілістами.

"Законопроекти є, авторський колектив є, позиція є: на три роки  0% ПДВ і акциз, 10% мита + пенсійний фонд і військовий збір. Ми маємо людям пояснити, що це не якісь забаганки, а власники авто не порушники, які не хочуть платити податків, що це нормальна державницька позиція, правильна на цей момент часу", – заявив політик.

Зараз, за словами Дерев’янка, потрібно, аби кількість людей, які підтримують цю ідею, була максимально велика.

"Нам потрібно, щоб вимога про ухвалення законів до парламенту звучала не тільки від автомобілістів, а й органів місцевого самоврядування, від місцевих рад. Тут є інтерес самих місцевих рад не тільки в тому, що це воля їхніх мешканців, а й тому, що це воля саме економічно активного населення, яке є джерелом наповнення місцевих бюджетів, яким для своєї діяльності необхідне авто. Ми підготували вже відповідні проекти рішень місцевих рад, інші документи, крім того, я розіслав всім місцевим радам інформацію про зареєстровані мною законопроекти 9518 та 9519. Вони мають ухвалити рішення та донести до Парламенту, Президента, Уряду рекомендації прийняти ці закони. У найближчі два тижні сесії відбудуться у більшості місцевих рад по всій Україні, і це, на мій погляд, найкраща точка для акції, щоб привернути увагу до цієї теми. Це найкращий спосіб активності найближчим часом",  зазначив Дерев'янко.

Він наголосив на необхідності автомобілістам формувати команди на рівні області, району, міста, які мають включитися в дію.

"Маємо зрозуміти, що нам ніхто не допоможе, поки ми самі цього не зробимо. Законопроекти у нас є, нам їх дав Юрій Дерев’янко. Зараз маємо гуртуватися на місцях, діяти, добиватись прийняття законів, яких дуже хочемо",  зазначив автомобіліст Віталій з Чернігівщини.

"Також ми можемо об’єднуватися в групи на місцях і йти до своїх народних депутатів, вимагати у них, аби вони підтримали ці законопроекти, знімати це все на відео, вести прямі трансляції, поширювати серед людей, тиснути на владу таким чином. Суспільство буде бачити, що люди можуть об’єднуватися в громади, і будуть вимагати таким же чином це від своїх обранців",  додав киянин Василь Несета.

Крім того, автомобілісти обговорили необхідність поширення інформації про такі законопроекти через різні канали.

"Треба з людьми будувати комунікацію, щоб вони через свої фейсбук-сторінки поширювали інформацію про нашу позицію. Також роздавати листівки, вже готуємо макети",  зазначили вони.

"Нас будуть мочити, називати популістами тощо  наплювати. Наша позиція правильна, і вона для людей",  заявив Дерев'янко. 

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: