fbpx

"Нас не чують": Дерев’янко розповів, що потрібно зробити, щоб влада почула українців. ВІДЕО

Політика 13:16, 08.02, 2019

Влада не чує найактивніших українців: підприємців, автомобілістів, заробітчан, жінок, власників зброї, зоозахисників, борців за екологію та IT-спеціалістів.

 
Про це заявив один з лідерів партії "ВОЛЯ", кандидат у Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко на брифінгу в парламенті 7 лютого.
"Нас не чують. Влада глуха до звичайних людей. Вона не чує, коли ми вимагаємо припинити грабувати наші сім’ї, коли ми вимагаємо справедливості в судах, коли ми вимагаємо захисту від її ж свавілля. Бо активних не можна купити на виборах або втюхати їм популістські дешеві обіцянки",  сказав Дерев’янко.

Він заявив, що для того, щоб людей почули, потрібно створити нову політичну систему, де активні люди ВОЛІ можуть самі впливати на те, щоб забезпечити собі гідне життя в Україні, правосуддя, справедливість.

Дерев’янко зазначив, що в Україні не чують підприємців.

"Замість того, аби знизити непомірні податки, скасувати непотрібні дозволи і бюрократію, забезпечити прозорі конкурентні умови для бізнесу, влада тисне підприємців перевірками. Понад 140 тисяч підприємств з жахом очікують, коли прийдуть їх перевіряти, щоб поповнювати виборчі фонди провладних кандидатів", – обурився нардеп.

Дерев’янко підкреслив, що партія "ВОЛЯ" вимагає, аби найближчим часом парламент запровадив мораторій на проведення перевірок бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, ухваливши його законопроект № 9481.

Також, за словами Дерев’янка, не чують автомобілістів.

"Замість того, аби почути вимоги автомобілістів, влада вирішує ще більше ускладнити життя понад 1 мільйону власників авто на іноземній реєстрації. Хоча для багатьох з них авто – це спосіб заробітку, а для держави – це податки та акциз на паливо", – сказав кандидат в Президенти.

Він підкреслив, що розмитнення авто має бути за 10% від його вартості. "Це наша воля. Ми вимагаємо, щоб було ухвалено два законопроекти №9518 і 9519 – це зміни в Податковий і в Митний кодекси. При такому вирішенні проблеми держава отримає 23 мільярди гривень в перший рік", – заявив Дерев’янко.

Він повідомив, що влада не чує заробітчан.

"Наші українці за кордоном лише у 2018 році перерахували в Україну понад 11 мільярдів доларів. Але їм навіть не дають права проголосувати за кордоном, тому що владі це не вигідно. ВОЛЯ вимагає, щоб ми мали закон, який передбачає можливість електронного голосування, голосування поштою, як в більшості європейських країн, щоб наші заробітчани, які тимчасово знаходяться за кордоном, могли впливати на долю своїх родин, країни, на власну долю", – сказав кандидат в Президенти.

Також, за словами Дерев’янка, не чують власників зброї.

"Сьогодні в країні – понад 6 мільйонів одиниць нелегальної вогнепальної зброї. За минулі 2 роки рівень злочинності зріс на 50%. Ми маємо запровадити закон, в якому передбачити на захист за допомогою вогнепальної зброї", – сказав Юрій Дерев’янко.

Він також зазначив, що не чують активних жінок.

"Жінок в Україні більше, ніж чоловіків, але їх абсолютна меншість у владі. Тому не дивно, що скасовуються і заморожуються виплати на дітей. "ВОЛЯ" виступає за те, щоб у владі було 50% жінок", – підкреслив Дерев’янко.

Він зазначив, що не чують зоозахисників.

"Позиція партії "ВОЛЯ" – Україна без жорстокості. Сьогодні створені цілі мережі догхантерів та інших людей, які несуть зло і агресію. Там, де агресія проявляється до чотирилапих друзів, там вона проявляється до людини", – зауважив політик.

Також, за його словами, не чують усіх українців, які прагнуть жити в безпечному довкіллі.

"Україна – одна з найменш забезпечених у Європі прісною водою. В Україні накопичилось понад 36 млрд тонн відходів. Через забруднене довікілля темпи росту захворюваності українців за 10 років зросли на 35-40%. Позиція "ВОЛІ": Україна – це має бути територія, де є чисте довкілля", – підкреслив Дерев’янко.

За словами Дерев’янка, не чують представників IT-сфери, інноваторів, які займаються криптовалютами, блокчейном. "Вони в багатьох випадках штовхають країну вперед. Україна входить в 14 найкращих країн в світі, які у цих технологіях дуже добре просунуті", – сказав нардеп. 

Він додав, що "ВОЛЯ" вимагає ухвалення законопроекту №9083, який легалізує криптовалюти і звільняє на 10 років від оподаткування цю діяльність.

"Цю систему неможливо змінити. Потрібно створювати нову. Ми маємо забрати у влади монополію на формування влади, монополію на політику, на економіку на ЗМІ. НАС ПОЧУЮТЬ!" – підсумував Юрій Дерев’янко.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: