fbpx

Насалик пропонує звільнити Івано-Франківськ від адміністративних та офісних будівель

Політика 16:02, 01.10, 2015

Ігор Насалик пропонує перевести роботу адміністративних установ за межі Івано-Франківська і звільнити центр від напруженого трафіку.

Про це кандидат на посаду міського голови заявив в ефірі телеканалу "РАІ", пише Правда.іф.

"Мне хотілося би бачити Івано-Франківськ як історичний, культурний, науковий, туристичний центр. Тому в моїй програмі передбачено винесення всіх адміністративних приміщень за межі міста та будівництво офісних комплексів за його межами. Це дасть можливість розробити і розбудувати транспортну логістику. З іншого боку, звільниться достатньо багато приміщень, що можуть задіюватись у сферах медицини, освіти, науки", – розказав Насалик.

Кандидат в мери Івано-Франківська пояснив, що владні установи можуть виконувати свою роботу за межами міста, підключившись до державної програми електронного документообігу.

"Більше 80 приміщень займають установи, що виконують функції місцевого самоврядування і державної виконавчої влади. Вони повністю можуть виконувати їх за межами міста. На сьогоднішній день тільки два міста увійшли в програму з електронного документообігу – це Львів і Калуш. Хотілося би, щоб Франківськ також увійшов в цю програму", – зазначив Насалик.

Нагадаємо, Ігор Насалик бере участь у виборах міського голови від Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

На правах реклами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: