fbpx

Насалик сказав, що готовий виконувати кращі програми інших політсил

Суспільство 17:47, 02.11, 2015

Ігор Насалик заявив, що готовий реалізовувати найкращі програми з розвитку Івано-Франківська, запропоновані політичними силами, які увійшли до нового складу міськради.

Про це кандидат на посаду міського голови заявив під час зустрічі з виборцями.

"Виборці всіх політичних сил мали причини віддавати свої голоси 25 жовтня за ту чи іншу партію. Але головне – всі мешканці голосували за кращі шляхи розвитку Івано-Франківська. І завдання нового міського голови – забезпечити можливість реалізувати найкращі ідеї, незважаючи на політичну конкуренцію. Міська влада має займатися управлінням містом, а не політичними баталіями", − сказав Насалик.

Він зазначив, що програми майже всіх учасників виборів містять пропозиції, які він готовий реалізовувати на посаді міського голови, оскільки вони вкладаються і в його бачення розвитку Івано-Франківська.

"Наприклад, "Батьківщина" ратує за зниження тарифів. Тарифи є, частково, прерогативою не місцевої, а центральної влади. Втім, на рівні міста ми готові запровадити програму термоізоляції будинків, яка допоможе зекономити кошти мешканців. "Самопоміч" пропонує підвищити рівень оснащення медичних закладів і забезпечувати лікування мешканців коштом міста – це повністю збігається з моєю програмою безоплатної медицини. "Укроп" під час виборів заявляв, що хоче розвивати аеропорт і створити в Івано-Франківську потужний авіаційний хаб. Ідея слушна, і я бачу її як складову програми з перетворення міста на провідний культурно-туристичний центр України. Єдина проблема поки із "Свободою" − її виборчі пропозиції були занадто загальними. Але сподіваюсь, з ними ми теж вийдемо на конструктив", − розказав Насалик.

Нагадаємо, Насалик є переможцем першого туру виборів міського голови, який відбувся 25 жовтня. За нього віддали свій голос 27,5% виборців.

Другий тур виборів відбудеться 15 листопада.

Політична реклама 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: