fbpx

Насалик запевнив, що знайде кошти на всі програми, про які його попросять спортсмени

Політика 13:47, 20.10, 2015

Ігор Насалик, кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська, звернувся до представників усіх спортивних дисциплін із пропозицією спільно розробити програму розвитку спорту в місті.

Про це Ігор Насалик заявив на зустрічі зі спортивним активом міста.

"Види спорту, які мали розвиватися за муніципальний рахунок, за 20 років практично не розвивалися і не фінансувалися. І ми сьогодні прийняли дуже важливе рішення, що безпосередньо громадськість, яка представляє всі види спорту, сформує загальну концепцію програми розвитку і представить її міському голові для реалізації. Якщо вона реалізується в тому вигляді, який ми сьогодні обговорили, то можу твердо сказати, що спорт у Франківську буде. Міський бюджет і обласний бюджет будуть синхронно фінансувати розвиток спорту в місті", − розказав Насалик.

Він також зазначив, що в напрямку розвитку футболу у регіоні вже зроблені перші кроки. "Завдання мінімум, яке ми вже поставили, це те, що Федерація футболу України саме в Івано-Франківську створює академію футболу", − підкреслив Насалик.

Нагадаємо, минулого тижня голова Івано-Франківської федерації футболу Тарас Клим і Ігор Насалик підписали протокол про співпрацю у сфері розвитку дитячо-юнацького футболу та відродження професійного футбольного клубу в місті.

"Те, що ми розпочали процес відновлення футболу на теренах Прикарпаття, це крок в майбутнє нашого регіону. Я впевнений, що це все відбудеться. Мало того, 21 числа до нас приїжджає голова ФФУ. Саме спілкування з ним дало можливості до реалізації футбольної академії, яка буде розміщуватися в Івано-Франківську, але буде забезпечувати три області – Івано-Франківську, Закарпатську та Чернівецьку. Також ми на базі футбольної академії хочемо відновити інтернат. На стадіоні "РУХ" буде профінансоване нове сучасне покриття для того, щоб створити необхідну тренувальну базу", − заявив Ігор Насалик.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: