субота, 23 лютого

Наслідки негоди на Прикарпатті: пошкоджено 14 км доріг, підтоплені присадибні ділянки та понад 200 житлових будинків. ФОТО

Внаслідок зливи 28 червня на Прикарпатті підтопило житлові та адміністративні будинки, присадибні ділянки, прибудинкові території та сільськогосподарські угіддя.
Фото: Руслан Веселий
Фото: Руслан Веселий
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Всього підтоплено: 202 житлові будівлі, 8 підвальних приміщень ж/б, 20 прибудинкових території ж/б, 1  насосне приміщення підприємства НГВУ "Долина нафтогаз", 1 будівлю трансформаторної підстанції Івано-Франківського РЕМ, 40 присадибних ділянок, 35 га сільськогосподарських угідь, пошкоджено 14 км доріг місцевого значення, пошкоджено 3 мости, які сполучають сільські місцеві дороги з приватними присадибними ділянками. 

За оперативною інформацією, станом на 06:00 30 червня спостерігалися підтоплення в місті Калуш, селищах Богородчани та Рожнятів, Городенківському, Долинському, Снятинському районах, на території Болехівської МР та в Івано-Франківську.

До проведення робіт з відкачування води залучено 13 одиниць техніки та 58 чоловік особового складу підрозділів Управління ДСНС в області, якими відкачано понад 700 м куб. води. 

Залишаються частково підтоплені окремі підвальні приміщення житлових будинків.

В районах області працюють мобільно-оперативні групи територіальних підрозділів Управління ДСНС в області.

З метою координації дій з ліквідації наслідків негоди в Управлінні ДСНС в області працює оперативна група.

На територіях підтоплених населених пунктів працюють комісії органів місцевого самоврядування з уточнення розмірів завданих збитків. Ситуація перебуває на особливому контролі Управління ДСНС в області.

Як писав КУРС, Руслан Марцінків просить не "розганяти зраду" на темі негоди.

КОМЕНТУВАТИ