Про це повідомив голова Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.
Всього укладено суцільним покриттям 500 тонн дрібнозернистого асфальтобетону. Роботи триватимуть і надалі.
"У ці ж дні фірма ПБС продовжує ремонт дороги С-09-04-07 між селами Олієво-Королівка – Тишківці – Вікно Городенківського району. Зроблено регенерацію основи дорожнього полотна з добавленням нових матеріалів та підготовлено до асфальтування 6 км дороги", – написав Буджак у Фейсбуці.
За його словами, наступного тижня розпочнеться ремонт дороги Н-09 – від Яблуницького перевалу до Татарова.
Татарівська сільська рада виділила 100 тис. грн на ремонт цієї дороги. На позачерговій сесії сільради в Татарові переглянули видатки з загального фонду бюджету, повідомив сільський голова Олег Дзем'юк.