fbpx

На наступну сесію депутати Івано-Франківської облради поїдуть до корів

Політика 14:45, 15.06, 2016

У Коломийському районі на базі фермерського господарства "Прометей" та ТзОВ “Прут-Генетик”, що в селі Матеївці Коломийського району, пройде наступна сесія обласної ради.

Відповідне розпорядження видав голова облради Олександр Сич. 

Голова обласної ради підписав розпорядження про скликання шостої сесії облради на 24 червня. 
 
Місце проведення – база фермерського господарства "Прометей" та ТзОВ "Прут-Генетик", що в селі Матеївці Коломийського району.
 
На порядку денному питання: 
 

1. Про стан і перспективи розвитку сільськогосподарського виробництва в області.

2. Про хід виконання регіональної цільової програми заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин в Івано-Франківській області до 2020 року.

3. Інші питання.

На засідання голова облради доручив запросити народних депутатів України, голову ОДА та його заступників, директорів відповідних департаментів, начальників окремих управлінь ОДА, голів районних рад та РДА, міських голів міст обласного значення, представників засобів масової інформації.

Господарство "Прут Генетик" та фермерське господарство "Прометей" мають в обробітку чотири з половиною тисячі гектарів землі у Коломийському і Снятинському районах. Утримують велику рогату худобу, свиней, овець та гусей. Вирощують зернові, технічні та кормові культури.

Ще в 2011 році тодішній голова ОДА Вишиванюк рекомендував ці підприємства АПК як кращі в області і навіть у Європі. На фото – владна делегація під час тодішнього презентаційного виїзду. Зліва направо: тодішні голова облради Олександр Сич, перший заступник голови облради Василь Гладій, голова ОДА Михайло Вишиванюк, заступник голови ОДА Василь Брус. 

На наступну сесію депутати Івано-Франківської облради поїдуть до корів 1

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: