fbpx

Місце Василя Скрипничука в обласній раді зайняла Наталія Щербій

Суспільство 15:49, 20.07, 2017

Сьогодні на засіданні обласної виборчої комісії обговорили питання про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради Василя Скрипничука та реєстрацію наступного за черговістю кандидата у депутати Івано-Франківської обласної ради.

На засіданні були присутні 8 з 15 членів комісії, пише ГК.
 
Також депутати обрали секретаря засідання. На цю посаду зголосився Ігор Ткач. Присутні підтримали кандидата, а також проголосували за порядок денний.
 
Як зауважив голова комісії, обласна рада проголосувала за відставку Василя Скрипничука. Відтак наступною у списку від політичної сили "Свобода" є Наталія Щербій.
 

Комісія оголосила голосування за два питання: про визнання Щербій Наталії депутатом обласної ради, наступне – про реєстрацію депутата. Обидва питання члени комісії підтримали одноголосно, привітали Наталію Щербій із новим статусом і отриманими повноваженнями та обов’язками.

Наталія Щербій – викладач кафедри слов’янських мов Прикарпатського національного університету ім. Стефаника. Також вона дружина голови фракції "Свобода" в облраді Михайла Королика. 

 
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: