fbpx

Націоналісти трьох областей пікетуватимуть поліцію в Івано-Франківську

Суспільство 06:43, 12.01, 2016

У зв'язку з бездіяльністю та "халатним" відношенням поліції у справі про розбещування та викрадення двох неповнолітніх українських дівчат з Івано-Франківська представниками арабської спільноти, для недопущення в майбутньому безкарного розгулу педофілів-емігрантів – ГО "Ідея Нації" прийняла рішення провести пікет Головного управління Національної поліції в Івано-Франківську.

Пікет запланований на 15 січня 2016 року о 12:00 із такими вимогами:

– Посадити під варту педофілів-арабів;

– Звільнити із займаних посад відповідальних за ведення слідства представників поліції в Івано-Франківську через їхнє безвідповідальне ставлення до справи про зґвалтування двох українських дівчат арабами-педофілами;

– Відкрити кримінальне провадження на працівників поліції в Івано-Франківську, які були причетні до затягування слідчого процесу над педофілами-емігрантами та свідомо прикривали злочин з умислом власної вигоди.

Це рішення було прийняте 11 січня 2016 року на нараді оперативного штабу в Івано-Франківську.

Штаб утворили 4 січня за наказом Голови Проводу ГО "Ідея Нації" Остапа Стахіва. До нього ввійшли керівники трьох областей: Львівської – Андрій Дума, Тернопільської – Олексій Станько та від Івано-Франківської – Роман Качмар. Про це інформує прес-служба ГО "Ідея Нації".

Для неупередженого та справедливого вироку згідно з українським законодавством та для недопущення міжетнічного та міжрасового конфлікту – ГО "Ідея Нації" закликає усіх небайдужих мешканців Івано-Франківська прийти під стіни Головного управління Національної поліції за адресою вул. Академіка Сахарова, 15 та висловити своє обурення прикриванням представниками поліції педофілів-арабів, інформує Стик. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: