Національна збірна України з футболу серед лікарів стала чемпіоном світу 2015 року

Спорт 16:31, 21.07, 2015

До збірної увійшов реаніматолог з Івано-Франківська.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я України.
Подія мала місце у рамках чергового Чемпіонату світу серед лікарів, що відбувся у місті Лонг Біч, Каліфорнія (США), під час якого збірна команда українських медиків здобула тріумфальну перемогу у розіграші кубку світу Vogel Cup 2015 (8 збірних, лікарі старші 45 років).
Українські медики-футболісти спочатку успішно пройшли груповий етап змагань, зігравши внічию з господарями турніру збірною США (4:4) і знаними футбольними майстрами збірною Бразилії (3:3) та розгромили збірну Великої Британії (6:1). У півфіналі українці не залишили шансів литовцям – перемога (6:1), а у фінальному наднапруженому і принциповому поєдинку зі збірною, складеною з лікарів Росії і Угорщини, українські лікарі на останніх секундах вирвали перемогу (4:3), здобувши титул чемпіонів світу.
За інформацією МОЗ України, тренером команди медиків  виступив дитячий хірург із Київщини Ігор Боровик. До складу збірної увійшло 9 гравців, у тому числі реаніматолог з Івано-Франківська Володимир Мироняк.

Окрім того, у рамках розіграшу ще одного кубку – Morell Cup (18 збірних з усього світу, лікарі від 25 до 45 років) українці дійшли до півфіналу, де мінімально поступились екс-чемпіонам світу збірній Угорщини, посівши у підсумку почесне 4 місце, що стало найкращим здобутком нашої збірної за час її існування.