fbpx

Науковець ПНУ презентував мазь на основі карпатських трав, яка заживляє рани

Здоров'я 20:38, 13.11, 2017

Мазь "Відновлення" представив на конкурс інвестиційних проектів наукового парку "Прикарпатський університет" науковець ПНУ Володимир Потяк.

Склад мазі  ноу-хау розробників, захищений патентом. В основі – лікарські трави Карпат. Лікувальну, ранозаживлювальну дію мають також рослинні смоли, які входять до складу продукту.

Мазь була випробувана в домашніх умовах упродовж року. Відтак може бути рекомендована передовсім для хворих із цукровим діабетом – загоює тріщини, рани, виразки.

Розробники готові забезпечити промисловий випуск 2 тонн продукту на рік. Потреба інвестицій для старту виробництва  15 тис. доларів. Термін окупності – рік. Потребує допрацювання система заготовки рослинного матеріалу.

Команда проекту, а це представники України, Польщі та Китаю, розробила також стратегію виходу на ринок. Автори вважають, що це конкурентній продукт популярній російській мазі "Спасатєль", яка є в українських аптеках.

Нагадаємо, сьогодні у Франківську відбувся Конкурс інвестиційних проектів наукового парку "Прикарпатський університет". Серед проектів  жувальна гумка з карамелізованого меду, яка оздоровлює ротову порожнину і запобігає пародонтозу від студентів Івано-Франківського ПНУ.

Також студенти ПНУ запропонували створити "Лабораторію робототехніки і програмного забезпечення "FreakSpace" як практичний майданчик для студенства усього міста. А також запропонували підприємцям удосконалений 3-D принтер. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: