fbpx

Науковці ІФНМУ представили свої здобутки у пульмонології на міжнародному конгресі в Парижі

Суспільство 14:51, 19.09, 2018

15-19 вересня в столиці Франції Парижі відбувався очікуваний багатьма профільними фахівцями XXVIII Міжнародний конгрес Європейського респіраторного товариства (ERS). Цього року до роботи одного з найбільших медичних конгресів світу долучились понад 25 тисяч учасників.

Вже традиційно свої здобутки в галузі пульмонології представляють і науковці кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету. Так, завідувач кафедри доктор медичних наук, професор Микола Островський у складі національної делегації від України, яку очолював академік НАМН України, доктор медичних наук, професор Юрій Фещенко, брав участь у наукових дискусіях і обговореннях з колегами та представниками світової медичної еліти, формуючи підґрунтя для розвитку нових напрямків транс’європейської співпраці, передає прес-служба ІФНМУ.

Крім того, гуртківець кафедри, студентка третього курсу медичного факультету Ксенія Островська разом з доцентом кафедри Іриною Савеліхіною, отримавши Срібний грант для участі в роботі конгресу та представлення наукових здобутків кафедри, успішно доповіли про результати наукової роботи як кафедри, так і рідного вишу загалом.

Вперше така наукова розробка пульмонологів Прикарпаття була удостоєна честі бути представленою у форматі усної доповіді. Вона викликала жваву дискусію та велику цікавість до набутого досвіду. Участь у таких конгресах дає змогу профільним фахівцям відчути себе частиною продуктивної та енергійної світової пульмонологічної спільноти, надає простір для обміну ідеями та знаннями для досягнення головної мети – покращення здоров'я дихальної системи людей не лише в Україні, але й в усьому світі.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: