fbpx

Науковці Прикарпатського університету виграли грант на проведення літньої школи-семінару для молодих вчених

Суспільство 10:58, 05.05, 2016

Співробітники кафедри біохімії та біотехнології Інституту природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у співпраці з університетом м. Тюбінгену (Федеративна Республіка Німеччина) і Українською академічною міжнародною мережею (The UKRainian Academic International NEtwork) виграли грант на проведення 25-31 липня 2016 року на базі кафедри біохімії та біотехнології літньої школи-семінару “Perspectives for young scientists in life sciences: mastering global challenges of the modern society” (“Перспективи для молодих вчених в галузі біомедицини та експериментальної біології: подолання глобальних викликів сучасного суспільства”).

Про це повідомляє прес-служба навчального закладу.

Керівник проекту з українського боку завідувач кафедри біохімії та біотехнології доктор біологічних наук, професор Володимир Лущак, характеризуючи проект, зазначає:

"Цей проект реалізовуватиметься за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) з коштів Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина. Лекторами і модераторами дискусій виступатимуть досвідчені німецькі і українські дослідники, а також представники молодих вчених з різних університетів України, які також представлятимуть різні громадські організації. У лабораторіях ділитимуться досвідом молоді науковці базової кафедри, які пройшли вишкіл як в Україні, так і в університетах Західної Європи і США. У ході проведення цього англомовного заходу 25 молодих дослідників з різних куточків України будуть навчатися в лабораторіях кафедри біохімії та біотехнології сучасних методів експериментальної біології і медицини, обговорюватимуть питання реалізації Законів України про Вищу освіту і про Наукову діяльність з позиції тих, хто має на практиці реалізовувати ці закони на місцях, а також отримають навички наукового спілкування на міжнародному рівні, планування наукової кар’єри та реалізації цих планів у реальних умовах сучасності. Дана школа-семінар покликана сприяти інтеграції молодих українських науковців у міжнародну систему підготовки кадрів і розвитку наук про життя, а саме біомедицини та експериментальної біології".

До участі в роботі школи-семінару запрошені Максим Стріха (заступник Міністра освіти і науки України), Наталя Шульга (виконавчий директор "Українського наукового клубу"), Олександр Скороход (голова Ради молодих вчених НАН України), Юрій Халавка (засновник соціальної мережі "Українські науковці у світі") та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: