fbpx

Навчальний рік у Прикарпатському університеті розпочався Архієрейською Літургією. ФОТО

Суспільство 16:02, 01.09, 2016

Сьогодні у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбуваються заходи з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

Урочистості розпочалися Архієрейською Божественною Святою Літургією за благословення першокурсників Університету та початку нового навчального року, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин разом зі священниками парафії Різдва Пресвятої Богородиці. Молитва відбулася в церкві Різдва Пресвятої Богородиці.

На урочистому богослужінні були присутні ректор університету Ігор Цепенда, представники ректорату, викладачі та працівники, і насамперед – першокурсники та їх батьки. Під час Молитви Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин уділив своє Архієрейське благословення усій великій університетській родині та побажав успішного навчального року, процвітання та розвитку Університетові. У своєму вітальному слові Митрополит також закликав молодь добре та активно проводити час навчання, адже від цього в більшій мірі залежить їхнє майбутнє та майбутнє нашої країни. Варто зазначити, що цьогоріч студентами 1-го курсу Прикарпатського національного університету стали близько 2 тисяч молодих людей. 

Після Літургії Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин помолився за Боже благословення для всіх студентів та, після спільного фотографування, окропив усіх учасників урочистого богослужіння свяченою водою.

Після завершення Архієрейської Божественної Святої Літургії ректор університету Ігор Цепенда, представники ректорату, викладачі, працівники, першокурсники та їх батьки зібралися біля Обеліску, присвяченому студентам та викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України та вшанували пам'ять Героя України, Героя Небесної Сотні Романа Гурика, студента філософського факультету Прикарпатського національного університету, який загинув на Євромайдані 20 лютого 2014 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: