fbpx

Найбільш невизначеними на Прикарпатті залишаються територіальні громади Калуського району

Суспільство 10:55, 24.07, 2015

Найгостріше питання, яке сьогодні обговорюється на пленарному засіданні Івано-Франківської обласної ради, це об'єднання територіальних громад у Калуському районі.

Керівник апарату Івано-Франківської ОДА Руслан Панасюк доповів про всі зміни, які внесли до проекту рішення після останнього засідання сесії, яке відбулося 21 липня.

Зокрема, зміни стосуються села Слобідка, яке передумало об’єднуватися із Рожнівською ОТГ і вирішило приєднатися до Кутської ОТГ. Село Рибне перейшло від Ямницької до Івано-Франківської ОТГ. У Галицькому районі кілька сіл передумали йти до Дубовецької ОТГ. Руслан Панасюк вирішив не коментувати і не давати оцінку цій територіальній громаді, а залишив це для Кабміну.

Панасюк зазначив, що найбільш проблемним на сьогодні є Калуський район, де досі тривають дискусії щодо кількості територіальних громад. Якщо раніше було заплановано створити лише Верхнянську та Новицьку ОТГ, то на сьогодні документи на створення подала і Войнилівська ОТГ.

За словами чиновника, усі неврегульовані населені пункти, які ще остаточно не прийняли рішення щодо об'єднання, об'єднали в окремий додаток до проекту рішення.

Бурштинська  ОТГ єдина, яка затвердила вже межі території і єдина пройшла всі етапи створення громади і подала документи на створення її до Верховної Ради.

Панасюк нагадав, що це ще не кінцевий варіант перспективного плану об'єднання територіальних громад. До нього обласна рада ще неодноразово буде повертатися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: