fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Ділення в стовпчик та обчислення площі: кращий результат тестування серед кандидатів у нову поліцію – 55 балів з 60 можливих

Ділення в стовпчик та обчислення площі: кращий результат тестування серед кандидатів у нову поліцію – 55 балів з 60 можливих

Суспільство 20:40, 30.09, 2015

Завершується перший етап тестування на загальний рівень знань кандидатів у нову поліцію Івано-Франківська.

Своїм досвідом складання тестів поділилася у мережі Фейсбук франківська журналістка, яка вирішила в такий спосіб змінити фах, Ірина Гаврилюк. 

Ділення в стовпчик та обчислення площі: кращий результат тестування серед кандидатів у нову поліцію – 55 балів з 60 можливих 1

Тестування на загальний рівень знань, уточнила КУРСу Ірина Гаврилюк, складається з 5 блоків по 12 питань у кожному. Асоціації, логіка, математика, загальноосвітній і мовний блоки. За кожну правильну відповідь нараховують один бал, відтак 60  це максимальна кількість балів, які можна отримати за тести. 

"Цей математичний блок, який забрав у мене найбільше часу, змусив пригадати арифметику, коли ділили в стовпчик, алгебру та геометрію зі середньої школи. Було завдання на обчислення площі фігур і задачка з діаметрами та периметрами кругів", – розповіла Ірина.

Нижній прохідний бар'єр тестів буде визначено, подібно до ЗНО, після того, як їх складуть всі кандидати. Що ж стосується найвищого на цей час результату тестування у 55 балів, то куратор відбору, старший інспектор відділу моніторингу та аналізу поліції Дмитро Пріхніч не спростував цієї інформації. Але й не захотів її підтвердити. За його словами, завершується перший етап тестування. Його підсумки офіційно оголосять уже наступного тижня  тоді ж розкажуть і про найвищий бал.

Для загальної кампанії набору кандидатів до нової поліції ці результати будуть проміжними. Відбір, а на одне місце зареєструвалися 30 претендентів, проводиться в два етапи. Відтак, кандидатів розділили на дві групи. Поки одні тестуються, інші проходять медкомісію. На наступному етапі ці дві групи поміняють місцями. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: