fbpx

Неповносправна молодь Карітасу подарувала своїм матерям власноруч вишиті рушники. ФОТО

Суспільство 22:49, 20.05, 2016

Діти та молодь з особливими потребами, які відвідують Івано-Франківський Карітас, з особливим трепетом готувалися до Дня матері, щоб за допомогою пісень, віршів висловити свою повагу та найкращі слова вдячності для своїх матерів.

Цього року до свята набувачам Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з особливими потребами допомагала готуватись Марія Пилипчук – викладач дитячої музичної школи № 1. 

Ця тендітна жінка кожного тижня присвячує дві години свого вільного часу заняттям музики з набувачами центру. Під її керівництвом неповносправна молодь підготувала для своїх матерів святкову концертну програму.

Молодь щирими словами подяки та любові вітала своїх матерів, демонструючи свої творчі таланти під час виконання пісень, декламування віршів. Від почутих привітань очі присутніх матерів блищали сльозами радості за успіхи своїх дітей.

А діти висловлювали матерям свою подяку за повсякденну самопожертву, любов і підтримку. Свято завершилось приємним сюрпризом – кожна мати отримала від своєї дитини подарунок – вишитий власноруч рушник та квіткові саджанці, які молодь своїми руками виростила у теплиці Карітасу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: