fbpx

Неправильний діагноз і лікування: у франківському СІЗО померла ув'язнена

Суспільство 18:56, 22.11, 2017

Перебуваючи три місяці в слідчому ізоляторі Франківська, затримана захворіла і стала лежачою. За фактом смерті жінки порушене кримінальне провадження.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що внаслідок неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками установи виконання покарань та лікарні померла ув’язнена.

Зокрема, перебуваючи упродовж 3 місяців в установі, остання була прикута до ліжка. У той же час до медичної частини установи не була поміщена та перебувала в камері з іншими засудженими без належної медичної допомоги й медичного контролю. Про це повідомили у прес-службі прокуратури в Івано-Франківській області.

Окрім цього, лікарем-терапевтом установи та лікарями лікарні хворій встановлено неправильний діагноз, у зв’язку з чим призначене неправильне лікування, в результаті чого ув’язнена померла.

Прокуратурою Івано-Франківської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом смерті ув’язненої за ч. 1 ст. 140 ("Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником") Кримінального кодексу України.

Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років, або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: