fbpx

Незабаром Івано-Франківськ матиме пряме авіасполучення зі Стамбулом

Економіка 08:06, 28.01, 2016

Про це йшлося на вчорашній зустрічі генерального директора "Турецьких авіаліній" в Україні Хакана Їлмаза із директором франківського аеропорту Петром Осипенком та представником ТОВ "Скорзонера" Олегом Буряком.

На зустрічі обговорювалась перспектива запуску прямих перельотів з Івано-Франківська до Стамбула.

"Спочатку Хакан Їлмаз говорив про 3 рейси на тиждень, – розповідає Олег Буряк. – Та коли приїхав до Івано-Франківська, ознайомився із готовністю аеропорту та перспективами, то одразу запронував 7 рейсів".

Планується, що на початковому етапі буде 7 рейсів на тиждень, які виконуватимуться літаками "Ейрбас".

"Маршрут та деталі наразі в розробці,  каже Олег Буряк.  Польоти в Стамбул дадуть змогу зв'язати Україну і, зокрема, Прикарпаття із Європою та світом".

За словами представника "Скорзонери", наступний візит Хакана Їлмаза планується вже в березні. Тоді стане відомо про дату початку рейсів до Стамбула.

Зауважимо, що ТзОВ "Скорзонера", яке є власником курорту "Буковель" та концесіонером Івано-Франківського аеропорту, проводить системну роботу із залучення авіакомпаній для відкриття рейсів з аеропорту. Щороку керівництво компанії звертається до провідних авіакомпаній, які працюють в Україні, з пропозиціями найвигіднішої співпраці та найнижчих в Україні цін за обслуговування в аеропортах.

Після робочої зустрічі з представниками аеропорту та ТзОВ "Скорзонера" Хакан Їлмаз провів і коротку церемоніальну зустріч з мером Івано-Франківська.

До слова, те, що Івано-Франківський аеропорт зберіг статус міжнародного, є виключно заслугою ТК "Буковель", який не лише зберіг аеропорт від розвалу, як це сталося з багатьма подібними аеропортами України, але й постійно за власні кошти оновлює навігаційне та інше обладнання аеропорту. При цьому концесіонери відзначають, що жодної підтримки від влади вони не отримують, а лише відчувають спротив деяких політичних сил у своїй роботі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: