fbpx

Незабаром запрацюють "Карпатські вузькоколійки"

Культура 14:17, 07.07, 2014

Вигодська селищна рада і "Туристична асоціація Івано-Франківщини" розпочали реалізацію проекту в рамках транскордонного співробітництва "Карпатські вузькоколійки". На це передбачено 250 тисяч гривень.

Зокрема, буде реконструйовано колишню літню резиденцію засновника вузькоколійки барона Леопольда Поппера фон Подгарі, збудовану ще у 1855 році, інформує ОДТРК "Карпати".

"На базі відреставрованого приміщення, де буде інтерактивна виставкова зала, кінотеатр, туристично-інформаційний офіс, крамниця місцевих сувенірів та кафетерій, створять центр спадщини Вигодської вузькоколійки, що покликаний разом із Карпатським трамваєм стати унікальною туристичною атракцією у нашому регіоні", – говорить директор товариства “Карпатський трамвай” Любомир Яцків.

На сьогодні чи не найважливішим споживачем послуг "Карпатського трамваю" залишається ТОВ "Уніплит", що займається деревообробною промисловістю.

"Саме товариство з обмеженою відповідальністю засноване нашим власником, який має вузькоколійну залізницю. В 90% випадків вона використовується для вивозу деревини. І нам легше, бо саме товариство "Уніплит" дозволяє розширювати наш рухомий склад", – розповідає Любомир Яцків. 

Зараз "Карпатський трамвай" працює над облаштуванням вагонів для туристів, а також планує запустити "карпатське вузькоколійне таксі" для 9 пасажирів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: