fbpx

Нічого особистого, лише інтереси міста, – Анушкевичус розказав, чому не підтримує Марцінківа на виборах

Політика 13:01, 09.11, 2015

Віктор Анушкевичус розказав, що мав переговори із Русланом Марцінківим щодо можливої підтримки його у другому турі виборів міського голови. Але "свободівець" не зміг назвати жодної причини, з якої його треба було б підтримувати.

Про це Анушкевичус заявив під час сьогоднішньої прес-конференції, на якій закликав мешканців Івано-Франківця голосувати в неділю за Ігоря Насалика.

"Я сказав Руслану Марцінківу: "Назви мені три причини, з яких я маю підтримувати тебе". Я не почув цих трьох причин. Я не почув навіть однієї. А коли ми говорили з Ігорем Степановичем, то такі причини почув. Тут немає нічого особистого – тут є лише інтереси міста", − заявив Анушкевичус.

Він також ствердно відповів на питання журналістів про те, чи пов’язано його рішення про підтримку Насалика із неефективною та деструктивною роботою фракції "Свободи" у міській раді.

Нагадаємо, сьогодні Віктор Анушкевичус заявив, що підтримує Ігоря Насалика з трьох причин: він вважає, що у міській владі повинна бути система противаг, аби вона не належала одній політичній силі, а сам Насалик має необхідний господарський досвід, а також може ефективно просувати інтереси міста в органах центральної влади.

Другий тур виборів міського голови Івано-Франківська відбудеться 15 листопада.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: