fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Спорт
  • "Ніка" для найкращих: нагородили спортсменів, тренерів та ветеранів спорту Прикарпаття. ФОТО

"Ніка" для найкращих: нагородили спортсменів, тренерів та ветеранів спорту Прикарпаття. ФОТО

Спорт 16:42, 11.02, 2019

В Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка відбулося спортивно-мистецьке свято "Ніка-2018". Такий захід пройшов в обласному центрі уже вшістнадцяте.

Нагороджували спортсменів та тренерів нашої області, які показали впродовж минулого року найкращі результати. Нагороди вручили у десяти номінаціях.

З нагоди свята привітати спортсменів прийшли директор департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України Роман Вірастюк, посадовці облдержадміністрації, обласної ради, інші представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, спортивної еліти області.

"У 2018 році на змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів наші спортсмени з Прикарпаття здобули 733 нагороди різного ґатунку, з яких 272 золотих, 221 срібних та 240 бронзових", – повідомила перший заступник голови ОДА Марія Савка.

Під час урочистої церемонії нагородження "Ніка – 2018" були відзначені:

– у номінації "Спортсмен року"

Валерій Літанюк – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібний призер командного Чемпіонату світу зі спортивної ходьби, Івано-Франківськ;

Христина Філевич – заслужений майстер спорту з баскетболу, бронзова призерка Чемпіонату Європи з баскетболу 3х3, Івано-Франківськ;

– у номінації "Олімпійська надія":

Михайло Гаврилюк – майстер спорту України, бронзовий призер Чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів, метання молота, Делятин Надвірнянського району;

– у номінації "Відкриття року":

Аліна Рудницька – майстер спорту України, бронзова призерка Чемпіонату світу з вільної боротьби серед молоді, Бурштин;

– у номінації "Тренер року":

Ярослав Маланюк – тренер-викладач обласної дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики, тренер Михайла Гаврилюка, Делятин Надвірнянського району;

Гіві Джапарідзе – тренер-викладач з вільної боротьби Галицької дитячо-юнацької спортивної школи, тренер Аліни Рудницької, Бурштин;

– у номінації "Ветеран спорту":

Омелян Куцук – заслужений працівник фізичної культури і спорту, тренер-викладач Калуської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Калуш;

Олег Запорожець – майстер спорту міжнародного класу з волейболу, чемпіон Європи з волейболу в складі збірної команди РС, старший викладач кафедри фізичного виховання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Івано-Франківськ;

– у номінації "Вчитель року":

Юрій Атаманюк – заслужений вчитель України, вчитель фізичного виховання Микитинецької ЗОШ  І-ІІ ступенів Косівського району;

– у номінації "Журналіст року":

Тарас Лесик – телеоператор ОТБ Галичина, Івано-Франківськ;

– у номінації "Сильні духом":

Василь Саманюк – майстер спорту України, чемпіон України з штовхання ядра, легка атлетика, Івано-Франківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт";

– у номінації "Спортсмен року з неолімпійських видів спорту":

Олена Сайко – заслужений майстер спорту України, срібна призерка Чемпіонату світу з боротьби самбо, спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву Нафтохімік, Надвірна;

– у номінації "За підготовку фахівців в галузі фізичної культури і спорту":

Факультет фізичного виховання та спорту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника з нагоди 20-річчя від дня заснування; декан факультету, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Ярослав Яців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: