fbpx

Ніколо Шеле приїхав до Івано-Франківська з "Шизофренією"

Культура 19:20, 27.01, 2015

Молодий прикарпатський письменник Ніколо Шеле презентував свою нову книжку "Шизофренія" у книгарні "Є" в Івано-Франківську.

За жанром, як стверджує сам автор, це романтична антиутопія, де акцент робиться саме на романтиці. Проте з головним героєм письменник себе не ототожнює.

"Головний герой в звичному житті дуже схожий на нас – простих людей, а його оточують, в нашому розумінні, дивні люди. Але в цьому середовищі, де він живе, герой почуває себе білою вороною. Він не розуміє цього світу і бореться з ним", – розповів Ніколо Шеле.

Назва книжки має переносне значення, оскільки про психічні розлади тут не йдеться, а йдеться про кохання.

"По-нашому ця книжка мала би називатися "Кохання", але для героїв це почуття заборонене і вважається хворобою. Вони хочуть викорінити з головного персонажа це почуття, і він бореться з цим світом, тікає в мандри зі своєю половинкою, яку намагається навчити почувати те саме, що і він", – зазначив автор.

Франківськ став першим містом, де письменник представив свою нову книжку. Приїхав її презентувати з Долини, де народився. Навчається у Львівському національному університеті на інженерній спеціальності. Попри те, творча натура бере верх. Любив писати ще з дитинства коротенькі оповідання, якими ділився зі своїми однолітками.

Зазначимо, що псевдонім Ніколо Шеле – це один із приємних спогадів про дитинство та про маму. Вона працювала за кордоном і, приїжджаючи на Батьківщину, так пестливо називала сина. Справжнє ім’я письменника – Микола Шелепа.

Нагадаємо, у липні письменник презентував свій перший роман "Фрагмен-ти щастя".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: