fbpx

Німець передав партію гуманітарної допомоги івано-франківським нацгвардійцям

Суспільство 12:31, 29.01, 2015

Чергову партію допомоги івано-франківським нацгвардійцям привіз мешканець Березівки, але німець за походженням Курт Зіммхен.

У військову частину 1241 волонтер передав медичні засоби: перев'язочний матеріал, бандажі, кровоспинні препарати. Допомогу зібрали в п’яти лікарнях у Радеберзі (Німеччина, Саксонія) на загальну суму від 8 до 10 тис. євро, пише ГК.

Подружжя Зіммхейн пояснює, що точну суму назвати не можуть, бо їм передавали не гроші, а безпосередньо медичне приладдя. Його вартість в Україні та Німеччині різна. Щоправда, в Україну прибула лише частина допомоги, вивезти її за один раз Курт Зіммхен не має можливості. Частину допомоги передадуть в АТО, а частину – у військовий госпіталь в Чернівцях.

"Частина німців підтримує українців, вони готові допомагати. Ми також співпрацюємо із релігійною громадою, туди входить росіянка. Їй соромно за те, як із народом України чинить Росія. Останній раз допомогу з Німеччини ми привезли напередодні Миколая – це були подарунки, іграшки і солодощі для дітей. Від грудня до кінця січня ця релігійна громада, разом із росіянкою, звісно, в'язали шкарпетки для військових. Тому, окрім медичного приладдя, ми для військових привезли теплий одяг, білизну, спальні мішки, а для госпіталів – постільну білизну".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: