fbpx

Німецький фермер на Прикарпатті заснував перше демонстраційне органічне господарство

Суспільство 11:09, 11.03, 2017

В Івано-Франківській області поблизу Тлумача фермер із Німеччини Міхаель Дільман влаштував ферму з виробництва органічної продукції. Така ферма є новинкою для України.

Це буде відкрите для всіх господарство і матиме формат демонстраційної ферми. Про це німець розповів у інтерв’ю порталу infoindustria.com.ua.

За словами Міхаеля Дільмана, цільова аудиторія його господарства  не лише фермери, а й усі учасники ринку органічної продукції. Для німецького фермера важливо донести інформацію про органічне виробництво і до переробників, і до торговців, і до споживачів кінцевої продукції, щоб ті зрозуміли, як вона виробляється.

"На нашій демонстраційній фермі в Україні своїм прикладом хочемо показати малим і середнім фермерам, як працювати на землі за органічною технологією без застосування хімії, які сорти чи біозасоби можна застосовувати. Ми ставимо також собі за мету ділитися досвідом просування органічної продукції до кінцевого споживача", – говорить Міхаель Дільман.

Сім’я Дільманів займається фермерством уже 14 поколінь і має величезний сільськогосподарський досвід. Сам Міхаель постійно вдосконалював технології, розширював виробництво і зараз володіє доволі потужним органічним господарством у Східній Німеччині.

В Україну його привело не лише прагнення розвивати бізнес на родючих українських землях, а й поширювати свої ідеї органічного виробництва.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: