fbpx

"Нова пошта" збільшує кількість відділень на Івано-Франківщині

Стиль життя 09:51, 21.05, 2019

Минулого місяця ще у шести населених пунктах Івано-Франківської області відкрились нові відділення "Нова Пошта". Цього разу пощастило селам Косівського району, серед них – Люча, Нижній Березів, Середній Березів, Стопчатів, Уторопи, а також село Угорники.

Усі нові відділення мають обмеження по вазі до 30 кг, окрім Угорників, де відкрилось вантажне відділення. Відтепер жителям селищ не потрібно їхати до найближчого райцентру, щоб відправити або отримати посилку. А можна зробити це у звичному місці недалеко від дому.

Вже дві третини відділень "Нова Пошта" на Івано-Франківщині розташовані поза межами обласного центру. У центрі уваги компанії – ті населені пункти, у яких спостерігається найвищий попит на посилки, і саме в селах він невпинно зростає. Акцент робиться саме на ті формати, які найбільше зручні для клієнтів – поштомати, пересувні або поштові відділення. Всього у області зараз 44 відділення "Нова Пошта".

А ви знаєте, що "Нова Пошта" дбає не лише про близькість та зручність для клієнтів, а й про екологію? З квітня усі більш ніж 3000 відділень компанії по всій Україні відмовляються від пінопласту під час пакування відправлень та міняють його на папір вторинної переробки. Тепер посилки будуть пакуватись на 12% швидше, а відправлення у коробках захищені ще краще.

На правах реклами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: