ФК "Прикарпаття" вдома переграв житомирське "Полісся"

Спорт 07:45, 02.08, 2017

В останній день липня франківське "Прикарпаття" на власному полі без особливих проблем переграло житомирське "Полісся". Долю матчу вирішив дубль новобранця івано-франківської команди Романа Кузьмина, який відзначився на 14 та 81-й хвилинах поєдинку.

Перший гол господарі поля забили вже на 14-й хвилині. Зробив це Роман Кузьмин, влучно закрутивши м’яч у дальній кут воріт після кутового. Далі "Прикарпаття" просто-таки могло розгромити своїх суперників, однак Худоб’як, Януш, Комар та компанія не змогли реалізувати своїх моментів, передає прес-служба МВК.

У другому таймі гра не змінились. Футболісти із Житомира просто нічого не могли зробити, а франківчани не могли реалізувати своїх моментів. Однак, на 81-й хвилині Кузьмин вийшов віч-на-віч та влучно пробив повз голкіпера і встановив остаточний рахунок – 2:0.

Ця перемога дала можливість нашій команді піднятись на 4-ту сходинку турнірної таблиці. Свій наступний матч "Прикарпаття" проведе 5 серпня на Тернопільщині проти місцевої "Ниви".

Зазначимо, що всього кілька днів назад "Прикарпаття" вже перемагало тернополян у кубку України.