fbpx

Новопризначений голова Городенківської РДА обіцяв ходити в гості до громадських організацій

Політика 17:05, 26.01, 2015

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Басараб представив нового керівника Городенківської районної державної адміністрації Василя Буджака.

"Сергій Басараб побажав новому очільнику успіхів у праці у такий нелегкий час, коли фактично на Сході України іде війна. У слові-відповіді Василь Буджак подякував Президенту України Петру Порошенку за довіру. Керівник району усвідомлює ту велику відповідальність, яка лягає на його плечі з призначенням на високу посаду у районі у важкий час для України та її народу", – повідомляє прес-служба Городенківської РДА.
У повідомленні йдеться, що Буджак дав слово "прикласти всіх зусиль, щоб район був кращий не тільки в області, але і в Україні".
Мешканці Городенки пишуть у соцмережах, що під час представлення новий очільник відзначив, що тепер не до нього будуть оббивати пороги, а він сам буде навідуватися в гості до різних організацій.
Новопризначений голова Городенківської РДА обіцяв ходити в гості до громадських організацій 1
Під час громадських слухань претендентів на посаду голови Коломийської райдержадміністрації, Буджак розповів про своє комсомольське минуле.
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: