fbpx

Новорічно-різдвяні ярмарки в Франківську поповнили міський бюджет на 61 тисячу гривень

Суспільство 15:17, 27.01, 2015

За період новорічно-різдвяних ярмарків бюджет Івано-Франківська збільшився на 61 тисячу гривень.

Про це на оперативній нараді повідомив начальник управління торгівлі МВК Олег Ганчак, пише ГК.

Як зазначив посадовець, новорічно-різдвяні заходи відбувалися на площі Ринок, вул. Вітовського, Вічевому майдані та вул. Дністровській, біля центрального універмагу "Прикарпаття". Також Олег Ганчак подякував правоохоронцям, що ті не допустили несанкціонованої торгівлі. А ще нагадав, що підприємці, які надавали послуги для відпочинку дітей в період новорічно-різдвяних канікул, мають звільнити площу.

Окрім того, керівник КП "Рекламно-інформаційний центр" Вікторія Шахоріна підсумували роботу новорічно-різдвяного фестивалю, який організували в дерев’яних будиночках на Вічевому майдані.

За її словами, комунальники ознайомилися з вмістом книг скарг та пропозицій і побачили лише схвальні відгуки від мешканців області та гостей з Польщі, Америки, Бердянська та Львова. Втім, не все пройшло так добре.

"Чотири з-понад двадцяти підприємців більше ніколи не будуть брати участь у ярмарку на Вічевому майдані через систематичні порушення. За період ярмарку було складено понад 60 актів про виявлені порушення. І не лише за продаж алкоголю, а й за перевищення ліміту споживання електроенергії, порушення графіку роботи чи недотримання техніки безпеки", – зауважила Вікторія Шахоріна.

Також вона додала, що при організації наступного ярмарку вимоги до підприємців будуть жорсткішими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: