fbpx

Новим головою Івано-Франківської ОДА може стати Андрій Романчук

Політика 13:37, 17.11, 2015

Після місцевих виборів прикарпатське політичне середовище обговорює можливу зміну керівництва облдержадміністрації. Серед претендентів на очільника області називають одного з провідних в країні юристів – франківчанина Андрія Романчука.

З джерел КУРСу, одним із реальних претендентів на посаду голови облдержадміністрації є відомий адвокат, керуючий партнер юридичної компанії "Moris Group", депутат обласної ради іванофранківець Андрій Романчук. Він може стати наймолодшим в історії Прикарпаття головою ОДА. При цьому досвіду 37-річному Андрію Романчуку не позичати.

Після Прикарпатського національного університету, де вивчав правознавство, Андрій Романчук здобув другу вищу освіту на факультеті міжнародного права та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

У 2005 році очолив управління правової роботи та внутрішньої політики Івано-Франківської ОДА. Того ж року став першим заступником голови облдержадміністрації – наймолодшим в Україні.

У 2007 році Андрій Романчук взявся за адвокатську практику і заснував юридичну компанію "Moris Group". На сьогодні ця франківська компанія – у ТОП-30 найкращих в Україні.

Андрій Романчук – активний учасник громадського життя. У студентські роки очолювував в Івано-Франківську "Студентське братство". Брав участь у Помаранчевій революції та Революції Гідності. Компанія "Moris Group", яка спеціалізується на корпоративному праві, безкоштовно надає юридичний супровід Українській греко-католицькій церкві, учасникам АТО, фінансує культурні проекти, зокрема видання світової літературної класики в українському перекладі.

Серед претендентів на посаду голови ОДА називають також чинного нардепа Ігоря Насалика, який нещодавно кандидував на виборах міського голови в Івано-Франківську і в другому турі поступився "свободівцю" Руслану Марцінківу. Чинний голова ІФОДА Олег Гончарук на місцевих виборах був обраний до обласної ради від БПП "Солідарність". Він вважається одним із претендентів на посаду голови Івано-Франківської обласної ради. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: