fbpx

Об’єднані громади повинні розпоряджатися землями поза межами населених пунктів, – Дерев'янко

Політика 17:54, 27.01, 2016

Потрібно дати можливість об'єднаним територіальним громадам, які добровільно об’єдналися, розпоряджатися землями поза межами населених пунктів.

Про це заявив народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев’янко з трибуни Верховної Ради під час розгляду законопроекту 3390 "Про добровільне об'єднання територіальних громад", повідомляє прес-служба партії "ВОЛЯ".

"Потрібно підтримати добровільне об’єднання громад. Це дуже важливо, щоб саме в добровільний спосіб ті, хто хочуть об’єднатися, об’єдналися", – заявив нардеп.

Дерев’янко також звернувся до спікера Володимира Гройсмана: "Я на погоджувальній раді наполягав і просив, щоб ви до порядку денного включили законопроекти 3510 та 3510-1 стосовно земель поза межами населених пунктів у громадах, які добровільно об’єднались. Ви це палко підтримали, але, на превеликий жаль, до цього часу цього в порядку денного немає".

"Я дуже прошу колег підтримати це питання, включити в порядок денний і так само розглянути і допомогти нашим об’єднаним територіальним громадам розпоряджатися землями поза межами населеного пункту, які мають бути в комунальній власності в межах цих об’єднаних територіальних громад", – підсумував депутат.

Нагадаємо, Юрій Дерев'янко є співавтором законопроекту 3510 про віднесення земель державної власності за межами населених пунктів до комунальної власності об'єднаних територіальних громад.

Законопроект 3510-1 передбачає розмежування земель державної та комунальної власності на територіях об'єднаних територіальних громад та врегулювання інших земельних відносин.

Раніше Верховна Рада ухвалила законопроект 3106 "Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб" з важливими поправками народного депутата від партії "ВОЛЯ" Юрія Дерев'янка. Зокрема, парламент підтримав поправку, згідно з якою Уряд уповноважується визнати спроможними всі 159 об'єднаних територіальних громад, в яких 25 жовтня 2015 року відбулися вибори, та внести відповідні зміни в перспективні плани формування громад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: