fbpx

Обласна адміністрація хоче перетворити Прикарпаття у "край для туризму"

Економіка 13:40, 05.08, 2014

Івано-Франківська обласна державна адміністрація за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочала реалізацію проекту "Івано-Франківська область – край для туризму".

 "У нас завжди була дилема, як приймати туристів, якщо немає інфраструктури, якщо у нас недостатній рівень обслуговування. Тому зараз використаємо цю фазу, щоб покращити рівень наших послуг на Івано-Франківщині", –   сказала координатор проекту, директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури ОДА Наталія Гасюк.

Основною метою проету, відзначила Гасюк, є підтримка соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області на снові впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

Проект передбачає створення нової регіональної цільової програми розвитку туризму з 2016 до 2022 року, консультування підприємців з питань нормативно-правового забезпечення ведення бізнесу в галузі туризму; створення мережі пунктів для короткотермінового відпочинку автотуристів тощо.

 "Ми також плануємо створити обласний центр розвитку туризму, який буде вести методичний супровід і ідей, і проектів, накопичення екскурсійної бази, яка на сьогодні, признаємося відверто, є на дуже низькому рівні, зокрема, питання паспортизації туристичних маршрутів області. І власне з цим обласним центром розвитку туризму ми нарешті передбачаємо завершити розбудову мережі туристично-інформаційних центрів та пунктів", – пояснила Наталія Гасюк.

У рамках проекту буде створено он-лайн юридичну консультацію, де люди, які займаються туризмом, протягом 24-48 годин зможуть отримати відповідь на свої запити.

"Також ми проведемо Літню школу з питань гостинності і покращення якості обслуговування туристів для представників туристичного бізнесу і плануємо поновити процедуру категоризації туристичних садиб. Це хороший маркетинговий елемент для того, щоби туристи, відкриваючи пропозиції на сайті karpaty.info, могли для себе зрозуміти, які послуги вони можуть отримати", – каже директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури ОДА.

Розвиток туристичної інфраструктури регіону передбачає будівництво двох Welkome centrers – пунктів гостинності для туристів, які подорожують легковим транспортом або автобусами.

"В цьому пункті будуть санвузли, розраховані на групи, туристична інформація, кімната відпочинку для водія. Команда архітекторів вже працює над тим, щоб воно лаконічно вписувалося в дизайн тих чи інших об’єктів", – пояснює координатор проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: