неділя, 19 травня

"Обласна асоціація учасників та ветеранів АТО" переобрала керівництво та поставила перед собою нові завдання

Громадська спілка "Обласна асоціація учасників та ветеранів АТО" обрала нове керівництво та розповіла про зміни статуту організації.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

Про це розповіли на сьогоднішній прес-конференції в офісі спілки.

Новообраним головою спілки став Мирослав Кріль. Також в голови відтепер буде два заступники – Ігор Синяк та Тарас Шпук, який очолював спілку з 2016-го року.

Мирослав Кріль розповів, що у спілку вже входить 25 ветеранських спілок з Прикарпаття. На сьогоднішню прес-конференцію приїхали їхні представники з різних районів області.

Спілка також обрала членів правління, куди увійшли представники всіх спілок з усіх районів, а отже, більшу увагу приділятимуть проблемам районів.

Асоціація є абсолютно аполітичною та не підримуватиме жодної політичної партії. Але члени правління заявили, що не проти, якщо члени асоціації балотуватимуться в місцеві ради, асоціація їх підтримає. Але в керівному складі асоціації ніхто не належатиме до жодної політичної сили.

Також на прес-конференції розповіли про акцію "Допомога  твоя найсильніша зброя", яка відбудеться 17-19 травня на площі Ринок. Її організують, щоб допомогти 14-річній дочці одного з атовців Олександрі Герасимчук. В неї виявили рак мозку. Лікарі ще не готові назвати необхідну для лікування суму, але атовці переконані, що це немалі гроші, і тому просять прикарпатців допомогти родині. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 

 

КОМЕНТУВАТИ