fbpx

Обласна ДАІ зустрілася із представниками громадських формувань

Суспільство 16:46, 21.07, 2015

В управлінні Державтоінспекції відбулася зустріч керівництва підрозділу із представниками громадських формувань області, зокрема "Самооборони", "Правого сектору", "Західноукраїнського руху автомобілістів", "Громадської ініціативи Галичини" та інших.

Діалог із громадськістю розпочався зі знайомства з керівником підрозділу підполковником міліції Василем Василиком та його підходом до налагодження партнерських стосунків із людьми та організації роботи підрозділів ДАІ. Бачення нового керівництва полягає у відкритості спілкування з громадськістю, обговоренні конкретних проблемних питань і безпосередньо вирішенні їх відомством, а де потрібна допомога формувань від громадськості, то, звичайно, руку допомоги активісти подадуть. Василь Васильович запевнив, що з його боку буде принципова і рішуча позиція щодо тих працівників, які порушують службову дисципліну, проявляють некоректність у спілкуванні з учасниками дорожнього руху, та запросив громадськість до тісної співпраці у тому плані, щоб спільно приймати рішення щодо негативних проявів, які є в діяльності служби.

Представники громадськості винесли на обговорення питання з організації дорожнього руху в місті Івано-Франківську, що стосується виведення за межі міста міжміських перевізників, для розвантаження місць зупинок та стоянок, робота з пасажироперевізниками Надвірнянщини, щодо легальності здійснення пасажирських перевезень сполучення Надвірна – Яремча, проблеми паркування автотранспорту у м. Івано-Франківську, Надвірній, Яремчі, доцільність функціонування блокпостів, критичні зауваження на порушення законодавчих вимог у професійній діяльності працівників Державтоінспекції, в т. ч. і під час несення служби на блокпостах, піднімалося питання неналежного забезпечення службових автомобілів пальним, що в свою чергу породжує корупційні прояви у службі.

Від представників громадськості прозвучала пропозиція необхідності проведення навчань працівників ДАІ вмінню надавати першу невідкладну допомогу потерпілим у ДТП. Також обговорювалися питання кадрового забезпечення підрозділів ДАІ, підвищення професійного рівня працівників ДАІ, розміщення на службових автомобілях телефонів "гарячої лінії" та інші.

Керівник ДАІ Василь Василик визнав, що зауваження з боку представників громадськості в усіх обговорених напрямках є слушними, і запевнив, що у ДАІ є напрацювання, бажання співпрацювати, а результат, запевнив, буде. Тож на наступній зустрічі обговорять результати керівного рішення за конкретно наведеними прикладами критичних зауважень.

Загалом зустріч відбулася на партнерському рівні, конструктивно дійшли спільних рішень щодо необхідності створення робочої групи з числа громадських активістів, яка б вела контроль за виконанням визначених завдань та прозоро звітувала перед суспільством про свою роботу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: