fbpx

Обласна Держпродспоживслужба розробила методичні рекомендації з виробництва насіння багаторічних трав

Суспільство 13:24, 16.01, 2017

З метою забезпечення інформаційного супроводу діяльності служби у сфері насінництва спеціалісти управління контролю в сфері насінництва та розсадництва ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розробили "Методичні рекомендації з виробництва насіння багаторічних трав у господарствах області".

"Адже саме збільшення об’ємів та якості виробництва всіх видів кормів слугує чи не вирішальною умовою розвитку тваринництва, збільшення об’ємів виробництва та підвищення якості продукції котрого в свою чергу є важливою ланкою сільськогосподарського виробництва у сфері забезпечення продовольчої безпеки та підвищення експортного потенціалу держави", – інформує Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Окрім цього, висока рентабельність виробництва насіння багаторічних трав, сприятлива кон'юнктура ринку дозволять покращити фінансовий стан господарств, підвищити зайнятість населення, вирішити інші соціальні проблеми.

У Методичних рекомендаціях подано біологічну та господарську характеристику основних багаторічних трав, висвітлено вимоги до посівного матеріалу, ґрунтовно проаналізовано особливості вирощування багаторічних трав та закладання насінників з моменту підготовки ґрунту і посіву, аж до збирання і післязбиральної обробки насіння, включаючи рекомендації щодо боротьби зі шкідниками та хворобами.

Посібник стане в пригоді керівникам та спеціалістам колективних сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, агрономам-насіннєводам і т. п.

Рекомендації можуть стати основою для розробки регіональної програми з розвитку системи насінництва багаторічних трав.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: